GenelVideo

Amasya da yeni dizi

Kaderimin Oyunu adlı dizi ile ilgili ilk tanıtım fragmanı yayınlanıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken sezonun iddialı dizileri arasında olabileceği düşünülen Kaderimin Oyunu yakında Star Tv ekranlarında yayına girecek. Peki Kaderimin Oyunu dizisi konusu nedir, nerede çekiliyor, oyuncu kadrosunda kimler var?

Star Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Kaderimin Oyunu dizisinin ilk tanıtımı bu akşam yayınlanacak. Fragman görüntüleri ile birlikte izleyiciler tarafından merak edilen Kaderimin Oyunu oyuncu kadrosu ve konusuna ilişkin detayları bu haberimizde derledik. İşte Kaderimin Oyunu dizi konusu ve oyuncu kadrosu…

KADERİMİN OYUNU DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ün yaptığı hikayesini Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kaderimin Oyunu için set hazırlıkları başladı.

Kaderimin Oyunu dizisinin konusu : Üvey annesi tarafından büyütülen Asiye, zorlu geçen çocukluk döneminden sonra 17 yaşına gelince evden kaçma kararı alır. Cemal ile tanışan Asiye, onunla evlenir. Çiftin Nergis ve Umut isimi iki çocuğu dünyaya gelir ama geçim sıkıntısı yaşanır ve bu evliliğe gölge düşer.

Cemal hem eşini hem de iki çocuğunu daha iyi bir yaşam için bırakıp gider. Helin isimli varlıklı kadın Cemal’in aklını çeler ve onu ailesinden koparınca da Asiye, iki çocuğu ile yaşam mücadelesine başlar. Asiye, bu yaşam mücadelesi sırasında Mahir ile karşılaşır ve tüm kaderi bir anda değişir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu